За понад 1,5 роки діяльності соціальний проєкт «Ми однієї крові», ініційований банком ПУМБ, об’єднав 35 партнерів, 46 лідерів думок, понад 13 тисяч учасників і поціновувачів стильного мерчу, понад 1,8 тисячі донорів, які разом допомогли врятувати більш ніж 100 тисяч життів. На закумульовані ініціативою 7 мільйонів грн закуплено для захисників і захисниць 4 950 одиниць такмеду і здійснено 69 доставок крові в гарячі точки.
Згідно статистики соціальних мереж, 72% аудиторії проєкту — жінки. Коли на фронті вже другий рік мужньо тримають оборону більшість українців, українки є опорою соціальної ініціативи і невпинно підтримують передову донатами та донорством. Щоденно на сторінці проєкту в інстаграм з’являються щирі коментарі та теплі відгуки від замовників: “Дякую вам за добру справу!” чи “Ви робите неймовірні речі!”. Команда проєкту щиро вдячна кожному за залученість! 50% вартості кожного замовлення патріотичного мерчу ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA», «Госпітальєри» та «Агенти крові». Тому на кінець лютого на рахунку ініціативи налічується 7 мільйонів грн.
На зібрані в лютому 400 тисяч грн «ДонорUA» здійснив 3 перевезення компонентів крові до шпиталів прифронтових міст і стабілізаційних пунктів у гарячих точках. Для безпеки парамедиків, які надають першу допомогу пораненим, «Госпітальєри» придбали 13 захисних шоломів і 5 підвісних систем для їх фіксації. «Агенти крові» закупили 55 турнікетів CAT і 500 експрес-тестів з визначення групи крові та резус-приналежності для екстрених переливань крові.
Тож здавайте кров для поранених - через війну потреба в донорстві в Україні зросла на 40%. Замовляйте автентичний патріотичний мерч, що рятує життя, у каталозі на сайті lifesavingmerch.com.ua. Отримуйте ваше замовлення з безкоштовною доставкою від логістичного партнеру «Нова Пошта».
«Кожна автівка, відправлена на фронт з донорською кров’ю, може рятувати близько 1500 поранених військових і цивільних. Загалом завдяки ініціативі #МиОднієїКрові ПУМБ та ДонорUA профінансували вже 69 транспортувань крові. Стала підтримка надважлива. Ми безмежно вдячні партнерам за можливість разом допомагати українцям», — коментує співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська.
«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива, яка покликана рятувати життя наших військових та цивільних, підтримувати український бізнес, розвивати культуру донорства та просувати патріотичний арт в Україні.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них Залишити питання, подяку,
скаргу чи пропозицію ПУМБ в соціальних
мережах
Зворотний зв'язок