Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

100 тисяч життів врятовано завдяки проєкту “Ми однієї крові”
08 March, Friday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За понад 1,5 роки діяльності соціальний проєкт «Ми однієї крові», ініційований банком ПУМБ, об’єднав 35 партнерів, 46 лідерів думок, понад 13 тисяч учасників і поціновувачів стильного мерчу, понад 1,8 тисячі донорів, які разом допомогли врятувати більш ніж 100 тисяч життів. На закумульовані ініціативою 7 мільйонів грн закуплено для захисників і захисниць 4 950 одиниць такмеду і здійснено 69 доставок крові в гарячі точки.

Згідно статистики соціальних мереж, 72% аудиторії проєкту — жінки. Коли на фронті вже другий рік мужньо тримають оборону більшість українців, українки є опорою соціальної ініціативи і невпинно підтримують передову донатами та донорством. Щоденно на сторінці проєкту в інстаграм з’являються щирі коментарі та теплі відгуки від замовників: “Дякую вам за добру справу!” чи “Ви робите неймовірні речі!”. Команда проєкту щиро вдячна кожному за залученість! 50% вартості кожного замовлення патріотичного мерчу ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA», «Госпітальєри» та «Агенти крові». Тому на кінець лютого на рахунку ініціативи налічується 7 мільйонів грн.

На зібрані в лютому 400 тисяч грн «ДонорUA» здійснив 3 перевезення компонентів крові до шпиталів прифронтових міст і стабілізаційних пунктів у гарячих точках. Для безпеки парамедиків, які надають першу допомогу пораненим, «Госпітальєри» придбали 13 захисних шоломів і 5 підвісних систем для їх фіксації. «Агенти крові» закупили 55 турнікетів CAT і 500 експрес-тестів з визначення групи крові та резус-приналежності для екстрених переливань крові.

Тож здавайте кров для поранених - через війну потреба в донорстві в Україні зросла на 40%. Замовляйте автентичний патріотичний мерч, що рятує життя, у каталозі на сайті lifesavingmerch.com.ua. Отримуйте ваше замовлення з безкоштовною доставкою від логістичного партнеру «Нова Пошта».

«Кожна автівка, відправлена на фронт з донорською кров’ю, може рятувати близько 1500 поранених військових і цивільних. Загалом завдяки ініціативі #МиОднієїКрові ПУМБ та ДонорUA профінансували вже 69 транспортувань крові. Стала підтримка надважлива. Ми безмежно вдячні партнерам за можливість разом допомагати українцям», — коментує співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська.

«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива, яка покликана рятувати життя наших військових та цивільних, підтримувати український бізнес, розвивати культуру донорства та просувати патріотичний арт в Україні.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback