Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ та ALFA Smart Agro запропонували аграріям вигідні умови на придбання ЗЗР
06 березня, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з провідним українським виробником засобів захисту рослин та мікродобрив ALFA Smart Agro об’єднались у новій партнерській програмі, аби запропонувати аграріям кращі умови на придбання ЗЗР та мікродобрив.

Відтепер представникам агро бізнесу у ПУМБ стане доступне придбання продукції ALFA Smart Agro за пільговою відсотковою ставкою від 3,5% для кредитів терміном до чотирьох місяців та до 12,8% для кредитів на рік.

Серед інших переваг фінансування – простий і прозорий процес, який не вимагає проведення оцінки та нотаріального оформлення заставного майна, та передбачає комфортний графік погашення, адаптованого до сезонності. Що важливо, комісія за надання кредиту також відсутня.

Програма стане у нагоді агровиробникам, які слідкують за новаціями та прагнуть до ефективного підвищення врожайності своїх господарств. Компанія ALFA Smart Agro входить до переліку лідерів ринку засобів захисту рослин та мікродобрив завдяки передовим розробкам із унікальними формуляціями, які не мають аналогів, а її препарати вже декілька років поспіль – №1 за площами застосування в Україні.

Виникли питання? Дізнатися більше про умови кредитування в ПУМБ можна, перейшовши за посиланням або зателефонувавши по номеру гарячої лінії банку: 0 800 501 275.

 

 

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок