Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ та ALFA Smart Agro запропонували аграріям вигідні умови на придбання ЗЗР
06 March, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з провідним українським виробником засобів захисту рослин та мікродобрив ALFA Smart Agro об’єднались у новій партнерській програмі, аби запропонувати аграріям кращі умови на придбання ЗЗР та мікродобрив.

Відтепер представникам агро бізнесу у ПУМБ стане доступне придбання продукції ALFA Smart Agro за пільговою відсотковою ставкою від 3,5% для кредитів терміном до чотирьох місяців та до 12,8% для кредитів на рік.

Серед інших переваг фінансування – простий і прозорий процес, який не вимагає проведення оцінки та нотаріального оформлення заставного майна, та передбачає комфортний графік погашення, адаптованого до сезонності. Що важливо, комісія за надання кредиту також відсутня.

Програма стане у нагоді агровиробникам, які слідкують за новаціями та прагнуть до ефективного підвищення врожайності своїх господарств. Компанія ALFA Smart Agro входить до переліку лідерів ринку засобів захисту рослин та мікродобрив завдяки передовим розробкам із унікальними формуляціями, які не мають аналогів, а її препарати вже декілька років поспіль – №1 за площами застосування в Україні.

Виникли питання? Дізнатися більше про умови кредитування в ПУМБ можна, перейшовши за посиланням або зателефонувавши по номеру гарячої лінії банку: 0 800 501 275.

 

 

 

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback