Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав 3 нагороди рейтингу ТОП Фінанс-2024
29 лютого, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

28 лютого в рамках рейтингу ТОП Фінанс-2024, організаторами якого є Delo.ua та журнал "ТОП-100: Рейтинги найкращих", відбулась Церемонія нагородження найкращих фінансових установ України. 

В категорії "Найкращі банки з приватним капіталом" ПУМБ став одним із лідерів та отримав одразу 3 нагороди. Банк посів перші місця у номінаціях "Найкращий онлайн банкінг" за мобільний застосунок ПУМБ Online  та "Банк з найкращими умовами депозитів". Також, банк зайняв друге місце у номінації "Банк з найкращим картковим продуктом".

"ПУМБ безперечно входить в число найбільших фінустанов країни і складає гідну і помітну конкуренцію своїм колегам. Особливо важливим для ПУМБ є золото за найкращий онлайн банкінг. Напрямок мобільного банкінгу є пріоритетним для нас - банк багато інвестує в розвиток застосунку, створення та імплементацію сервісів, які спрощують фінансове життя клієнтів в Україні та закордоном.  Згідно з нашими даними, у 2023 році кількість активних користувачів ПУМБ Online сягнула 1.5 млн активних користувачів, зростання бази за рік становить + 500 тис. нових клієнтів. Приємно, що враження клієнтів, які обирають наш додаток та експертів, які проголосували за ПУМБ Online збігаються", - прокоментував Дмитро Поліщук, заступник голови правління ПУМБ.  

Голосування за найкращі фінустанови України проходило у два етапи: голосування аудиторії сайту Delo.ua та анкетування експертного журі. До складу журі увійшли ффінансові журналісти, провідні економісти та фінансові експерти України.

Нагадуємо, що стати клієнтом ПУМБ надзвичайно просто - достатньо скачати застосунок, зареєструватися онлайн за допомогою Дії, паперового паспорту або паспорта - ID картки та відкрити картку банка. Після реєстрації новому клієнту буде доступний увесь перелік банківських послуг у застосунку - від кредитування до доставки карток за кордон, обміну та переказу валюти, будь-яких платежів, тощо. Долучайтесь до лідерів!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок