Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав відзнаку "Партнер року 2023 в Україні" від Ria
26 лютого, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ отримав почесну нагороду "Партнер року 2023 в Україні" від Ria Money Transfer – міжнародного лідера у сфері грошових переказів. 

Нагорода від  Ria Money Transfer підтверджує репутацію ПУМБ як надійного та свідомого партнера у сфері міжнародних переказів та свідчить про високу оцінку роботи команди банку. ПУМБ завжди прагнув надавати своїм клієнтам найкращі фінансові рішення.  Визнання від Ria Money Transfer -  ще одне підтвердження технологічності та інноваційності сервісів банка та надійності та виского професіоналізму команди.

Банк прагне надавати клієнтам максимально широкий спектр фінансових послуг, тому пропонує широкий вибір систем переказів для максимально зручного отримання коштів з-за кордону. Наразі, клієнтам ПУМБ доступні послуги від 5 найбільших систем переказу коштів на території України: Western Union, MoneyGram, Ria, PrivatMoney та IntelExpress.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок