Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Про рекордне зростання кредитного портфелю, портрет бажаного агро клієнта та перспективи фінансування переробки – Сергій Магдич під час конференції Forbes AgriFood
20 лютого, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

15 лютого відбулась найочікуваніша бізнес-конференція AgriFood, організована медіа-компанією, що фокусується на бізнесі, інвестиціях та технологіях, Forbes.

Подія ставила собі за мету визначити проблемні зони та перспективи розвитку української агропромисловості, адже галузь має величезний потенціал розвитку і міжнародної експансії. Долучились до обговорення і представники банківської сфери, які відіграють чи непершочергову роль у фінансуванні АПК.

Серед запрошених був і Сергій Магдич, Заступник голови правління ПУМБ з корпоративного бізнесу, який взяв участь у одній з дискусій на тему: Що означає бути bankable: бачення кредиторів.

У банківському колі були підняті питання присвячені підходам у фінансуванні агропроєктів, практик кредитування, що були напрацьовані протягом воєнних років, а також вимог до кредиторів, які розраховують на підтримку з боку фінансових установ.

«Якщо подивитися на динаміку зростання портфелів банків на ринку, то можна побачити, що їх об’єми переважно зменшувались. Ця тенденція не зачіпила ПУМБ, чий портфель навпаки зріс на +25% за всіма сегментами бізнесу. Що ж до агропромисловості, то вона знаходиться у фокусі банку вже понад 7 років. Не дивлячись на всі виклики воєнного часу, за підсумками 2023 року ПУМБ став 4-м банком в системі по об’єму кредитування, збільшивши фінансування агро на 70%. Це означає одне – ми не просто швидко відновили кредитування на самому початку воєнних дій, а й почали підтримувати наших агро клієнтів ще активніше,» - зазначив Сергій Магдич під час свого виступу.

За словами Заступника голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ, головне, на що звертає увагу банк, оцінюючи кредитора, - це його висока репутація, достатній рівень капіталізації компанії та якість бізнес-моделі. Відповідаючи цим параметрам, бізнес зможе розраховувати на реальну підтримку банку.

Він також наголосив, що ПУМБ охоче готовий кредитувати проєкти з агропереробки, так як має достатньо капіталу, ліквідності та згоду з боку кредитної політики.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок