Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Соціальна ініціатива ПУМБ з подвоєння виплат єВідновлення
12 лютого, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Продовжуємо розповідати історії переможців ініціативи ПУМБ з подвоєння виплат єВідновлення. Переможцем січня 2024 року стала Олена з Чернігівської області. З ПУМБ Олена вже майже 5 років.

Рідне селище Олени потрапило в оточення російських військ майже одразу: «Від нас до кордону недалеко, тож бої навколо селища точились з першого дня війни. В село росіяни не зайшли, їх цікавили більші міста – Чернігів, Київ. Дороги постійно обстрілювали, зруйнували міст і ми нікуди не могли виїхати.  Люди ховались у підвалах, було дуже страшно. В селі навіть хліба не було, вижили за рахунок запасів».

7 березня 2022 року Олена запам’ятала на все життя  - під час обстрілу селища було пошкоджено її будинок: «Нам пощастило, що ми всі – я, син, невістка та моя онука встигли сховатись у підвал. Снаряд впав на сусідній будинок. Там не залишилось нічого – просто вирва. Вибуховою хвилею нам пошкодило стелю та дах. Тоді у половини села повибивало шибки, поламало дерева, було  дуже багато руйнувань. Два місяці були без світла та газу –  готували та грілись дровами, не було зв’язку».

Дізнавшись про можливість отримання компенсації від держави за зруйноване житло, Олена взагалі не вагалась який банк обрати: «Я задоволена банком, користуюсь багатьма послугами. Завжди все добре. Про подвоєння виплат я не знала і не розраховувала,  тож це стало для мене приємним сюрпризом. Гроші по програмі єВідновлення моя родина витратила на ремонт даху та стелі, але їх все рівно не вистачило. Довелось брати кредит у ПУМБ. Тож, подвоєння від банку дозволило розрахуватись з боргами». 

За словами Олени, найбільше у програмі подвоєння виплат єВідновлення від ПУМБ їй подобається можливість витрачати кошти на будь-які потреби, без жодних обмежень: «Це дуже зручно, ми заплатили робітникам, розрахувались з усіма, виплатили кредит».

Нагадуємо, що соціальна ініціатива ПУМБ з подвоєння виплат від держави триватиме до 14 червня 2024 року.  Банк сплачує усі податки під час отримання фінансової допомоги, тож всі кошти можна буде витратити на відновлення житла і щасливого сімейного життя. Максимальна сума виплати від ПУМБ становить 200 тис. грн. Детальніше про умови картки єВідновлення від ПУМБ - за лінком.

Соціальна ініціатива ПУМБ – наша допомога українцям. Віримо у перемогу та ЗСУ!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок