Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Біговий клуб ПУМБ назбирав для підтримки мобілізованих колег 150 тисяч грн
17 січня, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

В червні 2023 року відновив життя біговий клуб банку PUMB RUN. Мета роботи клубу – формування культури здорового способу життя та підтримка українських захисників. Кожна пробіжка члена клубу від 3 км – це зміцнене здоров’я, а також внесок ПУМБ у Фонд допомоги мобілізованим співробітникам. Фонд збирає на потреби колег, які боронять нашу незалежність. Підрахунки тренувань ведуться за допомогою додатка Strava. Більше пробіжок – більше наданої допомоги.

За 7 місяців 2023 року учасники спільноти PUMB RUN вийшли на понад 3 тисячі пробіжок. В цьому взяли участь 127 колег. Загальний об’єм подоланої дистанції склав понад 23 тисячі км. Протягом року проводились для бігунів вебінари, а також власне змагання. Власний онлайн-забіг банку ПУМБ – це дистанції, переможці, пам’ятні медалі. Кожна дистанція – також переказ коштів на Фонд підтримки мобілізованих колег. Загалом бігуни клубу назбирали 150 тисяч гривень, які пішли на закупку 10 бронежилетів для захисників.

Бути частиною бігової спільноти ПУМБ - це зміцнювати здоров’я, позбавлятися негативних думок, знаходити нових друзів, допомагати нашим воїнам.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення співробітники банку назбирали у Фонд допомоги мобілізованим колегам 4,3 млн грн. Для 184 мобілізованих колег, чоловіків та синів наших співробітниць закуплені засоби захисту, спорядження та екіпірування, тактичний одяг та взуття, тактичні аптечки. З грудня 2023 року банк подвоює зібрану співробітниками суму для посилення підтримки захисників.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок