Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов до ТОП-3 одразу у трьох номінаціях рейтингу PaySpace Magazine Awards 2023
22 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) отримав провідні місця одразу у трьох номінаціях рейтингу PaySpace Magazine Awards 2023.

Про це стало відомо під час церемонії нагородження щорічної премії експертного видання про FinTech, e-commerce, стартапи та платіжні системи в Україні та світі PaySpace Magazine.

Срібло здобув онлайн-кредит «всеБІЗНЕС» від ПУМБ у розмірі до 750 тис. грн. у номінації «Найкращий кредитний продукт для бізнесу». Позика була створена спеціально для ФОП, аби підприємці мали змогу залучати кредитні кошти на розвиток власної справи дистанційно, не витрачаючи час на відвідування відділень. Сьогодні онлайн-кредит успішно допомагає підприємцям долати щоденні виклики у їх бізнес-діяльності, а сукупна сума наданого банком фінансування ФОП за весь період складає майже 550 млн грн.

Під час церемонії також стало відомо, що банк зайняв почесні треті місця у номінації «Найкращий сервіс транскордонних переказів» та увійшов до переліку найкращих банків для ФОП за найзручніший сервіс для обслуговування рахунків фізичних осіб-підприємців.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок