Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ увійшов до ТОП-3 одразу у трьох номінаціях рейтингу PaySpace Magazine Awards 2023
22 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) отримав провідні місця одразу у трьох номінаціях рейтингу PaySpace Magazine Awards 2023.

Про це стало відомо під час церемонії нагородження щорічної премії експертного видання про FinTech, e-commerce, стартапи та платіжні системи в Україні та світі PaySpace Magazine.

Срібло здобув онлайн-кредит «всеБІЗНЕС» від ПУМБ у розмірі до 750 тис. грн. у номінації «Найкращий кредитний продукт для бізнесу». Позика була створена спеціально для ФОП, аби підприємці мали змогу залучати кредитні кошти на розвиток власної справи дистанційно, не витрачаючи час на відвідування відділень. Сьогодні онлайн-кредит успішно допомагає підприємцям долати щоденні виклики у їх бізнес-діяльності, а сукупна сума наданого банком фінансування ФОП за весь період складає майже 550 млн грн.

Під час церемонії також стало відомо, що банк зайняв почесні треті місця у номінації «Найкращий сервіс транскордонних переказів» та увійшов до переліку найкращих банків для ФОП за найзручніший сервіс для обслуговування рахунків фізичних осіб-підприємців.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback