Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Смілива гривня: у межах благодійної акції НБУ зібрано монетами понад 4 мільйони
13 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Учасники другої хвилі благодійної акції "Смілива гривня" зібрали монетами 4,3 млн грн. Через відділення ПУМБ перераховано до спецрахунку НБУ на ЗСУ понад пів мільйона грн.

Збір монет тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 4 вересня до 8 грудня цього року. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Сил оборони України.

Акція в першу чергу була націлена на дітей та молодь, які мали можливість взяти участь у зборі монет в своїх навчальних закладах. Участь в акції цьогоріч взяли понад 2,5 тисячі навчальних закладів з усіх куточків України, навіть з тимчасово окупованих територій. Благодійна акція "Смілива гривня" спрямована не лише на підтримку наших захисників, але й на сприяння формуванню культури благодійності серед дітей та молоді, яка є частиною фінансової культури.

Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів: ПУМБ, ПриватБанк, Ощадбанк. Крім того, можна було передати неплатіжні монети 1, 2, 5, 25 копійок, поклавши їх до скриньки у відділеннях ПУМБ.  Еквівалент цих монет також перераховано на спецрахунок.

Вдячні кожному, хто долучився до ініціативи!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок