Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Смілива гривня: у межах благодійної акції НБУ зібрано монетами понад 4 мільйони
13 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Учасники другої хвилі благодійної акції "Смілива гривня" зібрали монетами 4,3 млн грн. Через відділення ПУМБ перераховано до спецрахунку НБУ на ЗСУ понад пів мільйона грн.

Збір монет тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 4 вересня до 8 грудня цього року. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Сил оборони України.

Акція в першу чергу була націлена на дітей та молодь, які мали можливість взяти участь у зборі монет в своїх навчальних закладах. Участь в акції цьогоріч взяли понад 2,5 тисячі навчальних закладів з усіх куточків України, навіть з тимчасово окупованих територій. Благодійна акція "Смілива гривня" спрямована не лише на підтримку наших захисників, але й на сприяння формуванню культури благодійності серед дітей та молоді, яка є частиною фінансової культури.

Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів: ПУМБ, ПриватБанк, Ощадбанк. Крім того, можна було передати неплатіжні монети 1, 2, 5, 25 копійок, поклавши їх до скриньки у відділеннях ПУМБ.  Еквівалент цих монет також перераховано на спецрахунок.

Вдячні кожному, хто долучився до ініціативи!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback