Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав 6 нагород у щорічному рейтингу «25 провідних банків України»
11 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

8 грудня відбулось урочисте нагородження номінантів рейтингу «25 провідних банків України». Переможців відзначали у 25 категоріях, а найкращих обирала професійне журі, яке складалось із фінансових журналістів, аналітиків та провідних банкірів України. Організатором заходу виступила редакція авторитетного фінансового видання  «Фінансовий клуб».

ПУМБ, як один із провідних банків країни був представлений майже у всіх категоріях і у 5 із них отримав нагороду за перше місце від фахового журі. Так, ПУМБ було визнано найкращим у категоріях «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях» та «Зарплатні проєкти». Водночас особисті відзнаки отримали: Сергій Черненко, як найкращий топменеджер банку,  Заступник голови правління ПУМБ – Сергій Магдич, як найкращий корпоративний банкір, Заступник голови правління ПУМБ - Наталя Косенко, як найкращий операційний директор банку.

Додатково ПУМБ було відзначено «бронзою» у категорії Фінансовий лізинг.

У загальному рейтингу найкращих банків України, за версією видання «Фінансовий клуб», ПУМБ посів почесне третє місце. Також ПУМБ посів друге місце у категорії «Обслуговування юридичних осіб» та третє місце у номінаціях «Класичний депозит», «Кредит готівкою», «Кредитні картки» та «Інкасація».

«Ми дуже пишаємось тим, що наш банк відзначили, як найкращий одразу у стількох категоріях. Це дуже почесно. Хочу подякувати всій нашій команді, всім працівникам ПУМБ за плідну працю протягом року, це в першу чергу ваші нагороди. У наступному році ми намагатимемось працювати ще краще, щоб до цих нагород додати багато інших, для цього є всі передумови», - коментує нагородження Сергій Черненко, Голова правління ПУМБ

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок