Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ отримав 6 нагород у щорічному рейтингу «25 провідних банків України»
11 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

8 грудня відбулось урочисте нагородження номінантів рейтингу «25 провідних банків України». Переможців відзначали у 25 категоріях, а найкращих обирала професійне журі, яке складалось із фінансових журналістів, аналітиків та провідних банкірів України. Організатором заходу виступила редакція авторитетного фінансового видання  «Фінансовий клуб».

ПУМБ, як один із провідних банків країни був представлений майже у всіх категоріях і у 5 із них отримав нагороду за перше місце від фахового журі. Так, ПУМБ було визнано найкращим у категоріях «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях» та «Зарплатні проєкти». Водночас особисті відзнаки отримали: Сергій Черненко, як найкращий топменеджер банку,  Заступник голови правління ПУМБ – Сергій Магдич, як найкращий корпоративний банкір, Заступник голови правління ПУМБ - Наталя Косенко, як найкращий операційний директор банку.

Додатково ПУМБ було відзначено «бронзою» у категорії Фінансовий лізинг.

У загальному рейтингу найкращих банків України, за версією видання «Фінансовий клуб», ПУМБ посів почесне третє місце. Також ПУМБ посів друге місце у категорії «Обслуговування юридичних осіб» та третє місце у номінаціях «Класичний депозит», «Кредит готівкою», «Кредитні картки» та «Інкасація».

«Ми дуже пишаємось тим, що наш банк відзначили, як найкращий одразу у стількох категоріях. Це дуже почесно. Хочу подякувати всій нашій команді, всім працівникам ПУМБ за плідну працю протягом року, це в першу чергу ваші нагороди. У наступному році ми намагатимемось працювати ще краще, щоб до цих нагород додати багато інших, для цього є всі передумови», - коментує нагородження Сергій Черненко, Голова правління ПУМБ

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback