Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Даруймо разом із «Таблеточками» шанс на одужання онкохворим дітям
06 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Допоможемо дітям перемогти рак, що краде різдвяні свята. Завітайте у крамницю «Дарунки на здоров’я» від «Таблеточок» і придбайте для дітей подарунки, що наближають їх до одужання. Безцінний внесок кожного благодійника подвоїть ПУМБ.

Зараз все більше дітей з онкозахворюваннями залишаються в Україні, адже дитячий рак – виліковний. Його можна здолати завдяки сучасним лікам, протоколам лікування, високотехнологічним операціям, досвіду лікарів. Наразі під опікою фонду «Таблеточки» – близько 500 дітей щомісяця. Більшість з них знаходяться в Охматдит (Київ) та ЗУСДМЦ (Західноукраїнський спеціалізований дитячий центр, Львів). Обидві лікарні отримують комплексну допомогу від фонду Таблеточки.

В крамниці «Дарунки на здоров’я» від «Таблеточок» і ПУМБ ви можете купити дарунки, що наближають дітей до перемоги над раком: захист кісток під час хімієтерапії,  безпечне переливання крові та інші. Для цього:

  • Перейдіть за посиланням https://shop.tabletochki.org/pumb_2023/ 
  • Оберіть один чи декілька подарунків
  • Оплатіть обрані дарунки

Вітаємо! Ви стали справжнім чарівником-захисником для дітей! А ПУМБ подвоює ваш внесок.

А ще, вибравши опцію «Таємний Санта», ви можете зробити подвійний подарунок: забезпечити ліки дітям і подарувати приємне відчуття залученості в добрі справи для своїх друзів та знайомих. Для цього у спливаючому віконці потрібно зазначити: імʼя і імейл людини, від імені якої ви робите внесок. 

Крамниця «Дарунків на здоров’я» працює цілодобово з 6 по 25 грудня. Лічильник в режимі реального часу показує загальну суму внесків. Кожен донейт – крок назустріч життю. Життя кожної дитини – найбільша цінність, за яку варто боротись!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок