Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Даруймо разом із «Таблеточками» шанс на одужання онкохворим дітям
06 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Допоможемо дітям перемогти рак, що краде різдвяні свята. Завітайте у крамницю «Дарунки на здоров’я» від «Таблеточок» і придбайте для дітей подарунки, що наближають їх до одужання. Безцінний внесок кожного благодійника подвоїть ПУМБ.

Зараз все більше дітей з онкозахворюваннями залишаються в Україні, адже дитячий рак – виліковний. Його можна здолати завдяки сучасним лікам, протоколам лікування, високотехнологічним операціям, досвіду лікарів. Наразі під опікою фонду «Таблеточки» – близько 500 дітей щомісяця. Більшість з них знаходяться в Охматдит (Київ) та ЗУСДМЦ (Західноукраїнський спеціалізований дитячий центр, Львів). Обидві лікарні отримують комплексну допомогу від фонду Таблеточки.

В крамниці «Дарунки на здоров’я» від «Таблеточок» і ПУМБ ви можете купити дарунки, що наближають дітей до перемоги над раком: захист кісток під час хімієтерапії,  безпечне переливання крові та інші. Для цього:

  • Перейдіть за посиланням https://shop.tabletochki.org/pumb_2023/ 
  • Оберіть один чи декілька подарунків
  • Оплатіть обрані дарунки

Вітаємо! Ви стали справжнім чарівником-захисником для дітей! А ПУМБ подвоює ваш внесок.

А ще, вибравши опцію «Таємний Санта», ви можете зробити подвійний подарунок: забезпечити ліки дітям і подарувати приємне відчуття залученості в добрі справи для своїх друзів та знайомих. Для цього у спливаючому віконці потрібно зазначити: імʼя і імейл людини, від імені якої ви робите внесок. 

Крамниця «Дарунків на здоров’я» працює цілодобово з 6 по 25 грудня. Лічильник в режимі реального часу показує загальну суму внесків. Кожен донейт – крок назустріч життю. Життя кожної дитини – найбільша цінність, за яку варто боротись!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback