Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Триває соціальна ініціатива від ПУМБ з подвоєння виплат за програмою єВідновлення
15 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

П’ятий переможець соціальної ініціативи «Подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення», Євгеній з Дніпропетровської області вже отримав кошти на відбудову своєї домівки.

Нагадуємо, що кожного місяця одному із клієнтів, отримувачу державної виплати на картку єВідновлення у ПУМБ, на власний дебетовий рахунок буде зараховано від банку таку ж суму грошової допомоги. Максимальний розмір подвоєння – до  200 тис. грн. 

Підтримка розрахована одразу для 12 українців, тож не зволікайте – залишилось лише 7 виплат. Для того, щоб взяти участь в ініціативі, необхідно відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави. Зверніть увагу – банк сплачує всі податки. Вибір клієнта, якому банку подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюється за допомогою сервісу www.random.org.

Ініціатива триватиме до 14.06.2024 включно, на всій території України, що не є окупованою та підконтрольна українській владі, а також за межами країни.

Детальніше ознайомитися з ініціативою можна за посиланням.

Все буде Україна і родина

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок