Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Триває соціальна ініціатива від ПУМБ з подвоєння виплат за програмою єВідновлення
15 November 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

П’ятий переможець соціальної ініціативи «Подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення», Євгеній з Дніпропетровської області вже отримав кошти на відбудову своєї домівки.

Нагадуємо, що кожного місяця одному із клієнтів, отримувачу державної виплати на картку єВідновлення у ПУМБ, на власний дебетовий рахунок буде зараховано від банку таку ж суму грошової допомоги. Максимальний розмір подвоєння – до  200 тис. грн. 

Підтримка розрахована одразу для 12 українців, тож не зволікайте – залишилось лише 7 виплат. Для того, щоб взяти участь в ініціативі, необхідно відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави. Зверніть увагу – банк сплачує всі податки. Вибір клієнта, якому банку подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюється за допомогою сервісу www.random.org.

Ініціатива триватиме до 14.06.2024 включно, на всій території України, що не є окупованою та підконтрольна українській владі, а також за межами країни.

Детальніше ознайомитися з ініціативою можна за посиланням.

Все буде Україна і родина

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок