Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав три Гран-прі на конкурсі "Найкраще корпоративне медіа України" та особливу відзнаку "Інноватор року"
15 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ вручили символічне «Дерево життя» за найбільшу кількість і якість інновацій у корпоративних комунікаціях, а також проєкти з потужним корінням минулого і поглядом у майбутнє в номінації «Інноватор 2023 року». ПУМБ отримав три Гран-прі: за соціальний корпоративний проєкт з мовним чат-ботом «БезуМОВНА підтримка»; сторінку у фейсбуці facebook.com/pumbua, корпоративний відеопроєкт «ПУМБ Live: діалог з лідерами банку – сучасно, відкрито, щиро». Команду банка відзначено за системне управління корпоративними комунікаціями, формування довіри і тональність підтримки, віртуозну реалізацію проєкту і потужну діджитал-складову, якісний сучасний контент, нову тональність в корпоративній комунікації – стильну, креативну, з дотепним гумором, яка єднає.

14 листопада у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Енергія єдності». На форумі підбили підсумки конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України — 2023» і нагородили переможців. Цього року в рейтингу, який щорічно проводить Асоціація корпоративних медіа України, взяли участь проєкти від 32 компаній. Як відзначили організатори, український бізнес працює і продовжує потужно підтримувати стійкість країни. Компанії не тільки вистояли, а й зміцніли. Фахівці з комунікацій набувають нових компетенцій у воєнний час, реалізують видатні проєкти.

На бізнес-форумі виступили експерти-практики, представники бізнесу. Керівниця сектору КСВ ПУМБ Тетяна Колесник представила спільноті соціальний проєкт банку з лагідної українізації «БезуМОВНА підтримка», його виклики і напрацювання.

Організаторка події Оксана Тодорова, президентка Асоціації корпоративних медіа України, наголосила: «Сьогодні корпоративні проєкти демонструють не тільки креативну складову, але й певну зрілість. Підприємці усвідомлюють і кристалізують сенси в комунікаціях компаній, системно впроваджують зміни світосприйняття значної частини суспільства. Вони виходять за межі прямих цілей бізнесу і беруться за розв’язання болючих соціальних тем, таких як, наприклад, мовне питання в проєкті ПУМБ «БезуМОВНА підтримка».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок