ПУМБ вручили символічне «Дерево життя» за найбільшу кількість і якість інновацій у корпоративних комунікаціях, а також проєкти з потужним корінням минулого і поглядом у майбутнє в номінації «Інноватор 2023 року». ПУМБ отримав три Гран-прі: за соціальний корпоративний проєкт з мовним чат-ботом «БезуМОВНА підтримка»; сторінку у фейсбуці facebook.com/pumbua, корпоративний відеопроєкт «ПУМБ Live: діалог з лідерами банку – сучасно, відкрито, щиро». Команду банка відзначено за системне управління корпоративними комунікаціями, формування довіри і тональність підтримки, віртуозну реалізацію проєкту і потужну діджитал-складову, якісний сучасний контент, нову тональність в корпоративній комунікації – стильну, креативну, з дотепним гумором, яка єднає.
14 листопада у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Енергія єдності». На форумі підбили підсумки конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України — 2023» і нагородили переможців. Цього року в рейтингу, який щорічно проводить Асоціація корпоративних медіа України, взяли участь проєкти від 32 компаній. Як відзначили організатори, український бізнес працює і продовжує потужно підтримувати стійкість країни. Компанії не тільки вистояли, а й зміцніли. Фахівці з комунікацій набувають нових компетенцій у воєнний час, реалізують видатні проєкти.
На бізнес-форумі виступили експерти-практики, представники бізнесу. Керівниця сектору КСВ ПУМБ Тетяна Колесник представила спільноті соціальний проєкт банку з лагідної українізації «БезуМОВНА підтримка», його виклики і напрацювання.
Організаторка події Оксана Тодорова, президентка Асоціації корпоративних медіа України, наголосила: «Сьогодні корпоративні проєкти демонструють не тільки креативну складову, але й певну зрілість. Підприємці усвідомлюють і кристалізують сенси в комунікаціях компаній, системно впроваджують зміни світосприйняття значної частини суспільства. Вони виходять за межі прямих цілей бізнесу і беруться за розв’язання болючих соціальних тем, таких як, наприклад, мовне питання в проєкті ПУМБ «БезуМОВНА підтримка».
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них Залишити питання, подяку,
скаргу чи пропозицію ПУМБ в соціальних
мережах
Зворотний зв'язок