Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Соціальна ініціатива ПУМБ з подвоєння виплат єВідновлення
14 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Продовжуємо ділитися історіями незламних переможців нашої  соціальної ініціативи - програми подвоєння виплат єВідновлення від ПУМБ.

Переможницею червня стала Вікторія з Донецької області. Через окупацію свого рідного міста вона була змушена разом з родиною тимчасово переїхати до Сумської області: «Я знаю, що повернусь додому, хочу щоб це було якнайшвидше Ще досі пам’ятаю, як для нас почалось 24 лютого 2022 року – о п’ятій ранку ми прокинулись від вибухів. Було дуже страшно, ми нічого не розуміли. Потім вже з’ясували, що нас бомбить росія».

В будинку Вікторії  вибуховою хвилею було пошкоджено дах та вибито вікна: «Будинок потребує серйозного ремонту, тож коли дізнались про програму єВідновлення, одразу вирішили подати заяву аби отримати допомогу від держави. В заявці можна було обрати банк. Я обрала ПУМБ з двох причин. По-перше, я вже клієнт ПУМБ і мені було зручно. По-друге, я дізналась про гарантовані бонус та кешбек від банка та вирішила трохи зекономити. Чесно кажучи, я не вірила, що виграю подвоєння виплат».

Гроші, отримані від держави за програмою єВідновлення, Вікторія планує витратити на закупівлю будівельних матеріалів, гроші від соціальної ініціативи ПУМБ - на ремонт і оплату праці будівельників та донати ЗСУ: «Що мені подобається у програмі від банку -  можливість витрачати кошти на будь-які потреби, без жодних обмежень. Хочу не лише відремонтувати будинок, але й допомогти військовим».

Вікторія -  давній клієнт банку. «Три роки тому я відкрила депозит у ПУМБ, бо тоді були дуже вигідні умови. І зараз, продовжуючи користуватися послугами банку, я розумію, наскільки це зручно. Коли мені потрібна допомога чи порада, завжди звертаюсь за допомогою до дівчат у відділенні», - каже Вікторія.

ПУМБ вірить у ЗСУ та сподівається, що кошти, отримані в рамках соціальної ініціативи, допоможуть клієнтам банка зустріти перемогу в своїх відремонтованих домівках.

З початку старту соціальної ініціативи ПУМБ, вже п'ятеро клієнтів банка отримали подвоєння виплат.  Участь в ініціативі автоматично приймають усі українці, які подають заяву на отримання грошової допомоги за програмою єВідновлення у застосунку Дія та обирають виплати на картку ПУМБ. Вибір клієнта, якому банк подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюється за допомогою сервісу www.random.org.

Більше про соціальну ініціативу ПУМБ - за посиланням.

Разом ми сила! 💪💙🇺🇦

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок