Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Соціальна ініціатива ПУМБ з подвоєння виплат єВідновлення
14 November 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Продовжуємо ділитися історіями незламних переможців нашої  соціальної ініціативи - програми подвоєння виплат єВідновлення від ПУМБ.

Переможницею червня стала Вікторія з Донецької області. Через окупацію свого рідного міста вона була змушена разом з родиною тимчасово переїхати до Сумської області: «Я знаю, що повернусь додому, хочу щоб це було якнайшвидше Ще досі пам’ятаю, як для нас почалось 24 лютого 2022 року – о п’ятій ранку ми прокинулись від вибухів. Було дуже страшно, ми нічого не розуміли. Потім вже з’ясували, що нас бомбить росія».

В будинку Вікторії  вибуховою хвилею було пошкоджено дах та вибито вікна: «Будинок потребує серйозного ремонту, тож коли дізнались про програму єВідновлення, одразу вирішили подати заяву аби отримати допомогу від держави. В заявці можна було обрати банк. Я обрала ПУМБ з двох причин. По-перше, я вже клієнт ПУМБ і мені було зручно. По-друге, я дізналась про гарантовані бонус та кешбек від банка та вирішила трохи зекономити. Чесно кажучи, я не вірила, що виграю подвоєння виплат».

Гроші, отримані від держави за програмою єВідновлення, Вікторія планує витратити на закупівлю будівельних матеріалів, гроші від соціальної ініціативи ПУМБ - на ремонт і оплату праці будівельників та донати ЗСУ: «Що мені подобається у програмі від банку -  можливість витрачати кошти на будь-які потреби, без жодних обмежень. Хочу не лише відремонтувати будинок, але й допомогти військовим».

Вікторія -  давній клієнт банку. «Три роки тому я відкрила депозит у ПУМБ, бо тоді були дуже вигідні умови. І зараз, продовжуючи користуватися послугами банку, я розумію, наскільки це зручно. Коли мені потрібна допомога чи порада, завжди звертаюсь за допомогою до дівчат у відділенні», - каже Вікторія.

ПУМБ вірить у ЗСУ та сподівається, що кошти, отримані в рамках соціальної ініціативи, допоможуть клієнтам банка зустріти перемогу в своїх відремонтованих домівках.

З початку старту соціальної ініціативи ПУМБ, вже п'ятеро клієнтів банка отримали подвоєння виплат.  Участь в ініціативі автоматично приймають усі українці, які подають заяву на отримання грошової допомоги за програмою єВідновлення у застосунку Дія та обирають виплати на картку ПУМБ. Вибір клієнта, якому банк подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюється за допомогою сервісу www.random.org.

Більше про соціальну ініціативу ПУМБ - за посиланням.

Разом ми сила! 💪💙🇺🇦

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback