Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Жовтень тримає стрій: проєкт «Ми однієї крові» зібрав ще 300 тисяч гривень для порятунку українців
09 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Соціальна ініціатива «Ми однієї крові», започаткована ПУМБ з метою допомоги у порятунку цивільних і військових на лінії вогню, а також підтримки українського арту та бізнесу, не збавляє обертів і щомісяця дивує своїх прихильників цікавими новинками, а партнерів –  сталою підтримкою. Станом на кінець жовтня вдалося зібрати 5,6 мільйона гривень, які були передані громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові» для доставки компонентів крові у гарячі точки та придбання необхідних засобів тактичної медицини для українських захисників. Загалом вже передано понад 3 тисячі одиниць такмеду, здійснено 59 доставок крові, врятовано понад 85 тисяч життів.

Жовтень, що видався гарячим в усіх сенсах місяцем, одначе, допоміг зібрати необхідні кошти для потреб парамедиків та військових. Завдяки небайдужим співвітчизникам, які вже давно є палкими прихильниками стильних патріотичних речей з колекцій «Ми однієї крові», організаторам проєкту вдалося зібрати 300 000 гривень. Ці кошти вже передані трьом постійним партнерам проєкту – громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові» для підтримки донорства, забезпечення Збройних Сил України кровоспинними засобами тактичної медицини та доставки компонентів крові для українських військових і цивільних в регіони, де тривають запеклі бойові дії.

Зокрема, зібрані кошти дозволили здійснити 2 доставки компонентів крові у гарячі точки, що допомогло врятувати близько 3000 життів. А також закупити 53 підігрівачі інфузій Thermal Angel для обладнання швидких парамедиків та 160 оклюзійних наліпок для наших захисників.

Крім того, соціальна ініціатива «Ми однієї крові» не забуває про ще одну свою важливу місію – популяризацію донорства крові в Україні. Проєкт уже об'єднав понад 1600 донорів та постійно нагадує про необхідність регулярної здачі крові, оскільки одна донація може врятувати три життя. Це особливо важливо пам’ятати в той час, коли наші воїни не шкодують своїх сил, здоров’я, а часом і життів для звільнення нашої землі.

Замовити патріотичний мерч, що рятує життя та піднімає бойовий дух українців, можна на сайті lifesavingmerch.com.ua

«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива, яка рятує життя наших військових та цивільних, підтримує місцевий бізнес, просуває патріотичний арт, розвиває культуру донорства в Україні. Проєкт започатковано банком ПУМБ у партнерстві з 3 громадськими організаціями, а також вітчизняними виробниками одягу й аксесуарів та українськими художниками-ілюстраторами. Половину вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок