Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Жовтень тримає стрій: проєкт «Ми однієї крові» зібрав ще 300 тисяч гривень для порятунку українців
09 November 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Соціальна ініціатива «Ми однієї крові», започаткована ПУМБ з метою допомоги у порятунку цивільних і військових на лінії вогню, а також підтримки українського арту та бізнесу, не збавляє обертів і щомісяця дивує своїх прихильників цікавими новинками, а партнерів –  сталою підтримкою. Станом на кінець жовтня вдалося зібрати 5,6 мільйона гривень, які були передані громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові» для доставки компонентів крові у гарячі точки та придбання необхідних засобів тактичної медицини для українських захисників. Загалом вже передано понад 3 тисячі одиниць такмеду, здійснено 59 доставок крові, врятовано понад 85 тисяч життів.

Жовтень, що видався гарячим в усіх сенсах місяцем, одначе, допоміг зібрати необхідні кошти для потреб парамедиків та військових. Завдяки небайдужим співвітчизникам, які вже давно є палкими прихильниками стильних патріотичних речей з колекцій «Ми однієї крові», організаторам проєкту вдалося зібрати 300 000 гривень. Ці кошти вже передані трьом постійним партнерам проєкту – громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові» для підтримки донорства, забезпечення Збройних Сил України кровоспинними засобами тактичної медицини та доставки компонентів крові для українських військових і цивільних в регіони, де тривають запеклі бойові дії.

Зокрема, зібрані кошти дозволили здійснити 2 доставки компонентів крові у гарячі точки, що допомогло врятувати близько 3000 життів. А також закупити 53 підігрівачі інфузій Thermal Angel для обладнання швидких парамедиків та 160 оклюзійних наліпок для наших захисників.

Крім того, соціальна ініціатива «Ми однієї крові» не забуває про ще одну свою важливу місію – популяризацію донорства крові в Україні. Проєкт уже об'єднав понад 1600 донорів та постійно нагадує про необхідність регулярної здачі крові, оскільки одна донація може врятувати три життя. Це особливо важливо пам’ятати в той час, коли наші воїни не шкодують своїх сил, здоров’я, а часом і життів для звільнення нашої землі.

Замовити патріотичний мерч, що рятує життя та піднімає бойовий дух українців, можна на сайті lifesavingmerch.com.ua

«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива, яка рятує життя наших військових та цивільних, підтримує місцевий бізнес, просуває патріотичний арт, розвиває культуру донорства в Україні. Проєкт започатковано банком ПУМБ у партнерстві з 3 громадськими організаціями, а також вітчизняними виробниками одягу й аксесуарів та українськими художниками-ілюстраторами. Половину вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові».

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок