Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Послуга «Замовлення готівкової валюти» на сайті ПУМБ для купівлі в касі банку
27 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Потрібна готівкова валюта? Оформлюйте замовлення валюти на суму від 500 до 9000 USD/EUR на сайті ПУМБ та забирайте готівку в будь-якому відділенні банка. 

Замовити валюту через сайт може кожен (окрім громадян рф та рб) –  клієнтом ПУМБ бути не обов’язково.

Валюту можна придбати у сумі кратній 100, готівка надається лише крупними купюрами.

Як замовити іноземну валюту на сайті ПУМБ?
• обрати «Замовити готівкову валюту» та ознайомитись з лімітами та комісією за послугу
• зазначити потрібну суму та валюту для замовлення
• обрати відділення та зручну дату для купівлі валюти
• оплатити комісію та дочекатися повідомлення від банку щодо візиту у відділення. Оплата послуги можлива картками будь-якого українського банку.
• завітати до обраного відділення та придбати готівкову валюту

Також, нагадуємо про можливість замовлення готівкової валюти для купівлі в касі через мобільний додаток ПУМБ Online. Для цього необхідно відкрити/скачати додаток ПУМБ Online та обрати: «Більше» -> «Додаткові послуги» -> «Замовити готівкову валюту».

 

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який майже 32 роки стабільно працює на банківському ринку України. Згідно з актуальними даними НБУ, ПУМБ входить до топ-5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб у національній валюті та до десяти найбільших банків України за іншими ключовими показниками.  ПУМБ входить до переліку системно важливих банків України та є банком, уповноваженим на зберігання готівки НБУ. За 2022 рік банк перерахував до держбюджету понад 1,5  млрд грн. За перше півріччя  2023 року сума перерахованих ПУМБ податків і зборів вже становила 945 млн грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок