Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Послуга «Замовлення готівкової валюти» на сайті ПУМБ для купівлі в касі банку
27 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Потрібна готівкова валюта? Оформлюйте замовлення валюти на суму від 500 до 9000 USD/EUR на сайті ПУМБ та забирайте готівку в будь-якому відділенні банка. 

Замовити валюту через сайт може кожен (окрім громадян рф та рб) –  клієнтом ПУМБ бути не обов’язково.

Валюту можна придбати у сумі кратній 100, готівка надається лише крупними купюрами.

Як замовити іноземну валюту на сайті ПУМБ?
• обрати «Замовити готівкову валюту» та ознайомитись з лімітами та комісією за послугу
• зазначити потрібну суму та валюту для замовлення
• обрати відділення та зручну дату для купівлі валюти
• оплатити комісію та дочекатися повідомлення від банку щодо візиту у відділення. Оплата послуги можлива картками будь-якого українського банку.
• завітати до обраного відділення та придбати готівкову валюту

Також, нагадуємо про можливість замовлення готівкової валюти для купівлі в касі через мобільний додаток ПУМБ Online. Для цього необхідно відкрити/скачати додаток ПУМБ Online та обрати: «Більше» -> «Додаткові послуги» -> «Замовити готівкову валюту».

 

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який майже 32 роки стабільно працює на банківському ринку України. Згідно з актуальними даними НБУ, ПУМБ входить до топ-5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб у національній валюті та до десяти найбільших банків України за іншими ключовими показниками.  ПУМБ входить до переліку системно важливих банків України та є банком, уповноваженим на зберігання готівки НБУ. За 2022 рік банк перерахував до держбюджету понад 1,5  млрд грн. За перше півріччя  2023 року сума перерахованих ПУМБ податків і зборів вже становила 945 млн грн.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback