Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Відкрити депозит у ПУМБ корпоративні клієнти можуть не виходячи з дому!
23 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зробив черговий крок у розвитку корпоративного банкінгу та впровадив новий додатковий функціонал для клієнтів малого та мікро бізнесу, що дозволяє відкривати «Прибутковий рахунок» та депозит «Стандартний» онлайн.

Більше ніяких додаткових візитів у банк! Адже ПУМБ пропонує примножувати свої фінанси та оформляти депозитні продукти у інтернет-банкінгу ПУМБ Digital Business з будь-якої точки країни та світу у будь-який час.

Так, при відкритті «Прибуткового рахунку» корпоративний клієнт одержує додатковий дохід за поточним рахунком у вигляді відсотків, нарахованих на щоденний залишок, – до 5% річних в гривні. І це ще не все. При оформленні депозиту «Стандартний» онлайн у ПУМБ Digital Business клієнт має змогу отримати вигідну відсоткову ставку до 11,5% річних, яка є вищою ніж у відділенні. У такий спосіб клієнт економить не тільки свій час, а й отримує доступ до ефективнішого управління власними коштами з гарантованим прибутком!

Віддалене оформлення депозитів у банку доступно як для юридичних осіб, так і для ФОП. Фізичні особи-підприємці можуть вже зараз скористатись перевагами дистанційного обслуговування у ПУМБ, відкривши рахунок для ФОП онлайн.

Відсоткові ставки актуальні станом на дату розміщення новини.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок