Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Відкрити депозит у ПУМБ корпоративні клієнти можуть не виходячи з дому!
23 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зробив черговий крок у розвитку корпоративного банкінгу та впровадив новий додатковий функціонал для клієнтів малого та мікро бізнесу, що дозволяє відкривати «Прибутковий рахунок» та депозит «Стандартний» онлайн.

Більше ніяких додаткових візитів у банк! Адже ПУМБ пропонує примножувати свої фінанси та оформляти депозитні продукти у інтернет-банкінгу ПУМБ Digital Business з будь-якої точки країни та світу у будь-який час.

Так, при відкритті «Прибуткового рахунку» корпоративний клієнт одержує додатковий дохід за поточним рахунком у вигляді відсотків, нарахованих на щоденний залишок, – до 5% річних в гривні. І це ще не все. При оформленні депозиту «Стандартний» онлайн у ПУМБ Digital Business клієнт має змогу отримати вигідну відсоткову ставку до 11,5% річних, яка є вищою ніж у відділенні. У такий спосіб клієнт економить не тільки свій час, а й отримує доступ до ефективнішого управління власними коштами з гарантованим прибутком!

Віддалене оформлення депозитів у банку доступно як для юридичних осіб, так і для ФОП. Фізичні особи-підприємці можуть вже зараз скористатись перевагами дистанційного обслуговування у ПУМБ, відкривши рахунок для ФОП онлайн.

Відсоткові ставки актуальні станом на дату розміщення новини.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback