Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ став фінансовим партнером ІІ Церемонії нагородження «Чотирилапі захисники»
20 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

20 жовтня відбулось нагородження видатних службових собак зі своїми кінологами з 10 органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у порятунку людей та захисті нашої країни: ГУР МО, ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції, ДПСУ, ДСНС, СБУ, УДО, Держмитслужби, ДКВС.

ІІ Церемонія нагородження «ЧОТИРИЛАПІ ЗАХИСНИКИ» проведена ВГО «Кінологічна спілка України» разом з фінансовим партнером ПУМБ, а також Першим інноваційним парком UNIT.City і магазином професійного спорядження для собак K9Shop.Ua.

23 службові собаки, які працюють у службах і відомствах сектору безпеки і оборони України, отримали почесні нагороди у чотирьох номінаціях:

  • ПОШУК ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН – за видатну здатність виявляти вибухонебезпечні пристрої, зброю та частини до зброї.
  • СОБАКА СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ – за героїчне виконання різноманітних спеціальних завдань, від затримання порушників до пошуку мін в районах бойових дій.
  • ПОШУК НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ – за ефективну та невтомну роботу з правоохоронцями у боротьбі з незаконним обігом наркотиків.
  • ЗА ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ – за неймовірний порятунок людей у надскладних умовах.

До нагородження запрошені службові собаки зі своїми кінологами з 10 органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у порятунку людей та захисті нашої країни, включаючи службу у районах бойових дій, а саме: Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Збройні Сили України, Національна гвардія України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Служба безпеки України, Управління державної охорони України, Державна митна служба України, Державна кримінально-виконавча служба України.

Спеціальні гості Церемонії - кінолог Лариса Борисенко, керівниця легендарного Павлоградського пошуково-рятувального загону «АНТАРЕС» разом зі своєю не менш легендарною бельгійською вівчаркою малінуа Спаркі. На особистому рахунку Спаркі, тільки з початку повномасштабного вторгнення понад 140 знайдених загиблих людей: когось було закатовано і закопано рашистами, а хтось загинув під завалами після звірячих рашистських обстрілів.

«Через рашистську агресію нам довелось скасувати усі наші виставки, безліч інших кінологічних заходів. Натомість наша Спілка зосередилась на підтримці клубів і наших членів. А ще – на підготовці робочих собак для наших силових структур, аби вони допомагали нашим воїнам наближати Перемогу. І серед таких чотирилапих помічників є чимало героїв, які кожного дня рятують життя людей і на фронті, і в тилу. Тому Кінологічна Спілка України, як найбільша організація чистопородного собаківництва в Україні, вже другий рік поспіль відзначає окремих службових собак і їх кінологів спеціальними нагородами. Країна має знати своїх героїв, зокрема і чотирилапих!» - зазначає Президент Кінологічної Спілки України Георгій Оніщенко.

«Команда банку всю війну підтримує українських воїнів, але ми вперше маємо нагоду віддячити чотирилапим захисникам і їх провідникам-кінологам. Завдяки їх мужнім вчинкам український бізнес продовжує успішно працювати в складний час. Ми всі можемо вільно жити, кохати і мріяти. Для нас велика честь бути долученими до нагородження героїв. Слава Україні!», - наголошує Ксенія Сікорська, директорка з маркетингу ПУМБ.

Сподіваємось, що наступного року на ІІІ Церемонії «Чотирилапі захисники» ми зможемо відзначити не просто героїв, а вже переможців у війні!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок