Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – переможець конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку 2023» Глобального договору ООН в Україні
18 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

17 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку 2023». ПУМБ і його соціальна ініціатива «Ми однієї крові» оголошений переможцем у номінації «Воїни світла».

Соціальний проєкт банку «Ми однієї крові» - це ініціатива з підтримки українського малого бізнесу та арту, просування донорських ініціатив і допомоги пораненим. Це масштабний партнерський проєкт, в якому понад 30 партнерів: громадські організації, ілюстратори, бренди, магазини, організатори виставок, футбольний клуб. Половину вартості кожного замовлення патріотичного українського мерчу ПУМБ перераховує ГО ДонорUA, «Агенти крові» та «Госпітальєри». Зібрані кошти спрямовуються на забезпечення потреб у донорській крові, доставку компонентів крові до гарячих точок, закупівлю засобів тактичної медицини для українських воїнів та обладнання для швидких парамедиків. Українці підтримують проєкт, не тільки замовляючи патріотичний мерч, а й здаючи кров у донорських центрах. Сторінки проєкту https://www.instagram.com/lifesavingmerchhttps://lifesavingmerch.com.ua/.

Ініціатива банку «Ми однієї крові» вже зібрала понад 5 млн грн. Кошти скеровані на: 57 доставок крові в гарячі точки; 2 низькотемпературних морозильники для зберігання плазми крові; понад 3000 засобів тактичної медицини (кровоспинні бинти і турнікети, оклюзійні наліпки, гемостатичні бинти тощо); 4 монітори пацієнта для швидких парамедиків. Все разом це десятки тисяч врятованих життів.

Понад 1500 українців стали донорами, а це надія на одужання для 4500 людей. У проєкті взяли участь понад 10 тисяч українців, на 13 мільйонів грн підтримано український бізнес та арт. І проєкт продовжує свій розвиток.

Команда проєкту зазначає: «Соціальна ініціатива банку стала потужним партнерським проєктом через виклики війни. Постійно виникаючі нові перешкоди вимагали нестандартних рішень. Саме завдяки партнерству проєкт продовжував розвиток, масштабувався і міцнішав. В єднанні - наша сила впливу!»

«Партнерство заради сталого розвитку» — щорічний міжнародний конкурс, у рамках якого Глобальний договір ООН в Україні нагороджує найкращі проєкти, що були реалізовані в партнерстві бізнесу, державного та громадського секторів задля досягнення ЦСР. Цьогоріч нагороджувались проєкти від учасників із України та країн Європи, спрямовані на підтримку України під час повномасштабного вторгнення, а також інші найкращі практики сталого розвитку, що можуть стати прикладом для майбутнього відновлення. Серед учасників цьогорічного конкурсу — представники України, Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Фінляндії, Хорватії, Польщі, Грузії, Румунії, Болгарії та Туреччини.

Переможців конкурсу визначало міжнародне журі, до якого ввійшли: Хітомі Сакамото, заслужена професорка Університету Тойо Гакуен у Токіо; Ванесса Ганс, керівниця приватного сектору в Базельському інституті управління; Антоніо Готле, генеральний директор Глобального договору ООН у Швейцарії та Ліхтенштейні; Марсель Енгель, генеральний директор Глобального договору ООН у Німеччині; Євгенія Афанасенко, британсько-українська екологиня, фахівчиня з ESG та промоутерка сталого розвитку; Готьє Вассьєр, виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера в Каліфорнійському університеті, Берклі, Школа бізнесу Хаас.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок