Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ – переможець конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку 2023» Глобального договору ООН в Україні
18 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

17 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку 2023». ПУМБ і його соціальна ініціатива «Ми однієї крові» оголошений переможцем у номінації «Воїни світла».

Соціальний проєкт банку «Ми однієї крові» - це ініціатива з підтримки українського малого бізнесу та арту, просування донорських ініціатив і допомоги пораненим. Це масштабний партнерський проєкт, в якому понад 30 партнерів: громадські організації, ілюстратори, бренди, магазини, організатори виставок, футбольний клуб. Половину вартості кожного замовлення патріотичного українського мерчу ПУМБ перераховує ГО ДонорUA, «Агенти крові» та «Госпітальєри». Зібрані кошти спрямовуються на забезпечення потреб у донорській крові, доставку компонентів крові до гарячих точок, закупівлю засобів тактичної медицини для українських воїнів та обладнання для швидких парамедиків. Українці підтримують проєкт, не тільки замовляючи патріотичний мерч, а й здаючи кров у донорських центрах. Сторінки проєкту https://www.instagram.com/lifesavingmerchhttps://lifesavingmerch.com.ua/.

Ініціатива банку «Ми однієї крові» вже зібрала понад 5 млн грн. Кошти скеровані на: 57 доставок крові в гарячі точки; 2 низькотемпературних морозильники для зберігання плазми крові; понад 3000 засобів тактичної медицини (кровоспинні бинти і турнікети, оклюзійні наліпки, гемостатичні бинти тощо); 4 монітори пацієнта для швидких парамедиків. Все разом це десятки тисяч врятованих життів.

Понад 1500 українців стали донорами, а це надія на одужання для 4500 людей. У проєкті взяли участь понад 10 тисяч українців, на 13 мільйонів грн підтримано український бізнес та арт. І проєкт продовжує свій розвиток.

Команда проєкту зазначає: «Соціальна ініціатива банку стала потужним партнерським проєктом через виклики війни. Постійно виникаючі нові перешкоди вимагали нестандартних рішень. Саме завдяки партнерству проєкт продовжував розвиток, масштабувався і міцнішав. В єднанні - наша сила впливу!»

«Партнерство заради сталого розвитку» — щорічний міжнародний конкурс, у рамках якого Глобальний договір ООН в Україні нагороджує найкращі проєкти, що були реалізовані в партнерстві бізнесу, державного та громадського секторів задля досягнення ЦСР. Цьогоріч нагороджувались проєкти від учасників із України та країн Європи, спрямовані на підтримку України під час повномасштабного вторгнення, а також інші найкращі практики сталого розвитку, що можуть стати прикладом для майбутнього відновлення. Серед учасників цьогорічного конкурсу — представники України, Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Фінляндії, Хорватії, Польщі, Грузії, Румунії, Болгарії та Туреччини.

Переможців конкурсу визначало міжнародне журі, до якого ввійшли: Хітомі Сакамото, заслужена професорка Університету Тойо Гакуен у Токіо; Ванесса Ганс, керівниця приватного сектору в Базельському інституті управління; Антоніо Готле, генеральний директор Глобального договору ООН у Швейцарії та Ліхтенштейні; Марсель Енгель, генеральний директор Глобального договору ООН у Німеччині; Євгенія Афанасенко, британсько-українська екологиня, фахівчиня з ESG та промоутерка сталого розвитку; Готьє Вассьєр, виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера в Каліфорнійському університеті, Берклі, Школа бізнесу Хаас.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback