Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Жодних секретів - інформація про відправника коштів у ПУМБ Online
02 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Майже кожен українець отримував анонімні перекази та стикався із ситуацією коли під час зборів коштів неможливо зрозуміти, хто саме відправив гроші. З ПУМБ - це більше не проблема. Відтепер, в ПУМБ Онлайн під час отримання карткового переказу від іншого клієнта банку або від клієнтів ПриватБанк, monobank, А-Банк та Ощадбанк можна побачити відправника. А це означає ніяких підозрілих, анонімних переказів та марних спроб дізнатися від кого отримані кошти. Сервіс працюватиме в обидва боки – отримувачі переказів з ПУМБ Online також бачитимуть відправника.

І ще приємнішим цю новину робить те, що переказ з дебетових карток у додатку ПУМБ Online на картки ПУМБ та інших банків в гривні є абсолютно безкоштовним.  Комісія за переказ кредитних коштів у додатку ПУМБ Online на картки ПУМБ та інших банків становить лише 2,99%.

Долучайтеся до клієнтів ПУМБ та отримуйте прозорі тарифи та комфортний сервіс!

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок