Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфель авальованих ПУМБ векселів досяг позначки у 850 млн грн
20 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Портфель авальованих Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) векселів склав рекордні 850 мільйонів гривень, а сукупний приріст у порівняні з попереднім періодом становив більше 30%. Банк незмінно залишається одним з лідерів на ринку вексельних операцій та за оновленими показниками посідає друге місце серед банків за їхнім обсягом.

Портфель виданих ПУМБ авалів умовно можна поділити на дві групи – «податкові» та «агро» векселі. Левову частку портфелю складають саме векселі надані агровиробникам для придбання та оплати основних засобів, що потрібні їм для проведення посівної кампанії. Послуга з авалю таких векселів вже багато років дозволяє як невеликим фермерським господарствам, так і великим агрохолдингам легко розраховуватися на умовах відстрочки платежу з дистриб’юторами провідних мультинаціональних компаній, постачальниками насіння, добрив та засобів захисту рослин. Використовуючи вексельну схему розрахунку, аграріям надається можливість профінансувати весняні закупівлі до 100% від вартості товару, а погашати їх восени. При цьому для покупця це є навіть вигідніше, адже вартість операції авалювання векселя коштує в 5-6 разів дешевше за стандартний банківський кредит.

Нагадаємо, сьогодні ПУМБ співпрацює з великою кількістю міжнародних виробників насіння і ЗЗР («Syngenta», «BAYER», «SUMI AGRO», «BASF», «LIDEA» та іншими), які активно використовують в розрахунках авальовані банком векселі, що тільки пожвавлює інтерес у аграріїв до цього інструменту.

Детальніше ознайомитись з послугою авалювання можна за посиланням.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок