Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Портфель авальованих ПУМБ векселів досяг позначки у 850 млн грн
20 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Портфель авальованих Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) векселів склав рекордні 850 мільйонів гривень, а сукупний приріст у порівняні з попереднім періодом становив більше 30%. Банк незмінно залишається одним з лідерів на ринку вексельних операцій та за оновленими показниками посідає друге місце серед банків за їхнім обсягом.

Портфель виданих ПУМБ авалів умовно можна поділити на дві групи – «податкові» та «агро» векселі. Левову частку портфелю складають саме векселі надані агровиробникам для придбання та оплати основних засобів, що потрібні їм для проведення посівної кампанії. Послуга з авалю таких векселів вже багато років дозволяє як невеликим фермерським господарствам, так і великим агрохолдингам легко розраховуватися на умовах відстрочки платежу з дистриб’юторами провідних мультинаціональних компаній, постачальниками насіння, добрив та засобів захисту рослин. Використовуючи вексельну схему розрахунку, аграріям надається можливість профінансувати весняні закупівлі до 100% від вартості товару, а погашати їх восени. При цьому для покупця це є навіть вигідніше, адже вартість операції авалювання векселя коштує в 5-6 разів дешевше за стандартний банківський кредит.

Нагадаємо, сьогодні ПУМБ співпрацює з великою кількістю міжнародних виробників насіння і ЗЗР («Syngenta», «BAYER», «SUMI AGRO», «BASF», «LIDEA» та іншими), які активно використовують в розрахунках авальовані банком векселі, що тільки пожвавлює інтерес у аграріїв до цього інструменту.

Детальніше ознайомитись з послугою авалювання можна за посиланням.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback