Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ продовжує співпрацю із міжнародними системами Western Union та MoneyGram
14 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ продовжує співпрацю із міжнародними системами Western Union та MoneyGram. Клієнти банка можуть швидко, зручно та без перешкод отримати свої міжнародні перекази будь-яким зручним для них способом: 

  • у застосунку ПУМБ Online. Миттєво та комфортно –   у застосунку банка достатньо обрати  розділ Платежі -> Міжнародні перекази та необхідну платіжну систему (WesternUnion, MoneyGram, Ria або PrivatMoney). Навіть якщо отримувач переказу не є клієнтом ПУМБ, він може у декілька кліків зареєструватись в онлайн застосунку, активувати картку всеКАРТА та отримати усі фінансові та банківські послуги від одного з найбільших банків України.
  • у відділенні ПУМБ -  перекази можна отримати готівкою у валюті або у гривні. Нагадуємо, що іноземна валюта завжди є у наявності, попереднє замовлення коштів не потрібне. Для отримання коштів у відділенні, клієнт повинен мати з собою документ що посвідчує особу (паспорт, ID- картка або е-документи з Дії). Сервіс доступний отримувачам переказів WesternUnion, MoneyGram, Ria або PrivatMoney.
  •  зателефонувавши на гарячу лінію – так можна отримати перекази MoneyGram та Ria до $2000

Банк потурбувався аби клієнти завжди могли обирати найбільш зручну, комфортну та вигідну саме для них систему переказу коштів - клієнтам доступні перекази коштів від 4 найбільших систем, які працюють на території України: Western Union, MoneyGram, Ria та PrivatMoney.

Маєте право на отримання міжнародної допомоги? Можете отримати грошову допомогу від міжнародних організацій (ООН, Червоний Хрест) у мобільному застосунку ПУМБ Online (міжнародні системи переказів Western Union та MoneyGram), за допомогою оператора гарячої лінії (переказ MoneyGram) або у найближчому відділенні ПУМБ (Western Union та MoneyGram)

Більше інформації про міжнародні перекази – у розділі Грошові перекази.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок