Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ продовжує співпрацю із міжнародними системами Western Union та MoneyGram
14 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ продовжує співпрацю із міжнародними системами Western Union та MoneyGram. Клієнти банка можуть швидко, зручно та без перешкод отримати свої міжнародні перекази будь-яким зручним для них способом: 

  • у застосунку ПУМБ Online. Миттєво та комфортно –   у застосунку банка достатньо обрати  розділ Платежі -> Міжнародні перекази та необхідну платіжну систему (WesternUnion, MoneyGram, Ria або PrivatMoney). Навіть якщо отримувач переказу не є клієнтом ПУМБ, він може у декілька кліків зареєструватись в онлайн застосунку, активувати картку всеКАРТА та отримати усі фінансові та банківські послуги від одного з найбільших банків України.
  • у відділенні ПУМБ -  перекази можна отримати готівкою у валюті або у гривні. Нагадуємо, що іноземна валюта завжди є у наявності, попереднє замовлення коштів не потрібне. Для отримання коштів у відділенні, клієнт повинен мати з собою документ що посвідчує особу (паспорт, ID- картка або е-документи з Дії). Сервіс доступний отримувачам переказів WesternUnion, MoneyGram, Ria або PrivatMoney.
  •  зателефонувавши на гарячу лінію – так можна отримати перекази MoneyGram та Ria до $2000

Банк потурбувався аби клієнти завжди могли обирати найбільш зручну, комфортну та вигідну саме для них систему переказу коштів - клієнтам доступні перекази коштів від 4 найбільших систем, які працюють на території України: Western Union, MoneyGram, Ria та PrivatMoney.

Маєте право на отримання міжнародної допомоги? Можете отримати грошову допомогу від міжнародних організацій (ООН, Червоний Хрест) у мобільному застосунку ПУМБ Online (міжнародні системи переказів Western Union та MoneyGram), за допомогою оператора гарячої лінії (переказ MoneyGram) або у найближчому відділенні ПУМБ (Western Union та MoneyGram)

Більше інформації про міжнародні перекази – у розділі Грошові перекази.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback