Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Новий овердрафт для бізнесу від ПУМБ: отримайте до 80% від суми надходжень на ваш рахунок
07 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запускає новий кредитний продукт для малого бізнесу під назвою «Автоовер».

«Автоовер» - це овердрафт на поточний рахунок, який дозволить легко отримати додаткове фінансування від банку під заставу транспортного засобу.

Максимальний грошовий ліміт, на який можуть розраховувати клієнти, складатиме 2 млн грн або 80% від розміру щомісячних надходжень на рахунок компанії.

У якості застави може бути надано як легковий, так і вантажний та спеціалізований транспорт віком не більше 20 років, а також самохідну сільськогосподарську техніку без прив’язки до року випуску.

Затверджений грошовий ліміт можна буде використати у будь-який момент для вирішення поточних операційних питань і для покриття неочікуваних витрат, які так часто виникають у процесі бізнес-діяльності.

Розраховувати на отримання позики можуть і діючі, і нові клієнти банку.

Процес оформлення «Автоовер» не відніме багато часу, адже передбачає спрощену процедуру за мінімальним пакетом документів від позичальника. Вже протягом 7 робочих днів з моменту подачі заявки гроші будуть доступні на рахунку компанії.

Ознайомитись детальніше з продуктом та заповнити коротку анкету на отримання нового овердрафту можна за посиланням.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок