Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Новий овердрафт для бізнесу від ПУМБ: отримайте до 80% від суми надходжень на ваш рахунок
07 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запускає новий кредитний продукт для малого бізнесу під назвою «Автоовер».

«Автоовер» - це овердрафт на поточний рахунок, який дозволить легко отримати додаткове фінансування від банку під заставу транспортного засобу.

Максимальний грошовий ліміт, на який можуть розраховувати клієнти, складатиме 2 млн грн або 80% від розміру щомісячних надходжень на рахунок компанії.

У якості застави може бути надано як легковий, так і вантажний та спеціалізований транспорт віком не більше 20 років, а також самохідну сільськогосподарську техніку без прив’язки до року випуску.

Затверджений грошовий ліміт можна буде використати у будь-який момент для вирішення поточних операційних питань і для покриття неочікуваних витрат, які так часто виникають у процесі бізнес-діяльності.

Розраховувати на отримання позики можуть і діючі, і нові клієнти банку.

Процес оформлення «Автоовер» не відніме багато часу, адже передбачає спрощену процедуру за мінімальним пакетом документів від позичальника. Вже протягом 7 робочих днів з моменту подачі заявки гроші будуть доступні на рахунку компанії.

Ознайомитись детальніше з продуктом та заповнити коротку анкету на отримання нового овердрафту можна за посиланням.

 

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback