Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Долучайтеся до виклику «Міжнародний грошмейстер»: отримуйте міжнародні перекази та гарантовані 200 ₴ на бонусний гаманець
04 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Скористайтеся шансом гарантовано отримати 200 ₴ на бонусний гаманець: долучайтеся до виклику «Міжнародний грошмейстер» та отримуйте міжнародні перекази з-за кордону в мобільному застосунку ПУМБ Online. В акції приймають участь усі клієнти ПУМБ, які отримують перекази із-за кордону за допомогою однієї з платіжних систем: Western Union, MoneyGram, Ria або PrivatMoney. Участь в акції доступна як існуючим, так і новим клієнтам банка. Аби стати клієнтом ПУМБ необхідно скачати додаток банку, ідентифікуватися за допомогою цифрових документів та відкрити дебетову картку всеКАРТА. Обслуговування картки, поповнення*, зняття коштів в будь-яких банкоматах України – безкоштовне.

Період дії виклику: з 21 серпня по 21 вересня 2023 року. Зверніть увагу, що бонус можна отримати лише один раз.

Як отримати переказ та гарантовані 200 ₴ бонусу:

  • Відкрити додаток ПУМБ Online -  розділ "Платежі"
  • Обрати опцію "Міжнародні перекази"
  • Отримати із-за кордону переказ через будь-яку з міжнародних платіжних систем: Western Union, MoneyGram, Ria або PrivatMoney
  • Дочекатися зарахування 200 ₴ на бонусний гаманець

Детальніше про виклик «Міжнародний грошмейстер», його умови та доступ до бонусного гаманця - у розділі «Мої виклики»**  додатку ПУМБ Online та за лінком. Не упустіть чудову можливість отримати гарантовані 200 ₴ на бонусний гаманець!

__________________________________________________

* Можлива комісія іншого банку

** У разі відсутності цього розділу – радимо оновити додаток

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок