Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Долучайтеся до виклику «Міжнародний грошмейстер»: отримуйте міжнародні перекази та гарантовані 200 ₴ на бонусний гаманець
04 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Скористайтеся шансом гарантовано отримати 200 ₴ на бонусний гаманець: долучайтеся до виклику «Міжнародний грошмейстер» та отримуйте міжнародні перекази з-за кордону в мобільному застосунку ПУМБ Online. В акції приймають участь усі клієнти ПУМБ, які отримують перекази із-за кордону за допомогою однієї з платіжних систем: Western Union, MoneyGram, Ria або PrivatMoney. Участь в акції доступна як існуючим, так і новим клієнтам банка. Аби стати клієнтом ПУМБ необхідно скачати додаток банку, ідентифікуватися за допомогою цифрових документів та відкрити дебетову картку всеКАРТА. Обслуговування картки, поповнення*, зняття коштів в будь-яких банкоматах України – безкоштовне.

Період дії виклику: з 21 серпня по 21 вересня 2023 року. Зверніть увагу, що бонус можна отримати лише один раз.

Як отримати переказ та гарантовані 200 ₴ бонусу:

  • Відкрити додаток ПУМБ Online -  розділ "Платежі"
  • Обрати опцію "Міжнародні перекази"
  • Отримати із-за кордону переказ через будь-яку з міжнародних платіжних систем: Western Union, MoneyGram, Ria або PrivatMoney
  • Дочекатися зарахування 200 ₴ на бонусний гаманець

Детальніше про виклик «Міжнародний грошмейстер», його умови та доступ до бонусного гаманця - у розділі «Мої виклики»**  додатку ПУМБ Online та за лінком. Не упустіть чудову можливість отримати гарантовані 200 ₴ на бонусний гаманець!

__________________________________________________

* Можлива комісія іншого банку

** У разі відсутності цього розділу – радимо оновити додаток

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback