Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення триває!
31 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) нагадує українцям, чиє житло було пошкоджено внаслідок бойових дій, про можливість взяти участь у програмі єВідновлення та подвоїти кошти на відбудову своєї домівки.

Кожного місяця одному із клієнтів, отримувачу державної виплати на картку єВідновлення у ПУМБ, на власний дебетовий рахунок буде зараховано від банку таку ж суму грошової допомоги. Її максимальний розмір може сягати 200 тис. грн. 

Така підтримка зі сторони ПУМБ розрахована одразу для 12 українців, наразі вже двоє з них подвоїли свої виплати.

Для того, щоб взяти участь у соціальній ініціативі необхідно лише відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави. Вибір клієнта, якому банку подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюватиметься за допомогою сервісу www.random.org.

Кожен клієнт, який отримав допомогу єВідновлення від держави, щомісяця автоматично бере участь у цьому виборі, але отримати подвійну підтримку зможе лише один раз.

Соціальна програма від ПУМБ триватиме рік – з 01.06.2023 по 14.06.2024 включно, на всій території України, що не є окупованою та підконтрольна українській владі, а також за межами країни.

Що важливо, ПУМБ сплатить всі податки під час отримання фінансової допомоги від банку, тож повну суму підтримки можна буде спрямувати на відновлення свого помешкання та сімейного затишку.

Детальніше ознайомитися з ініціативою можна за посиланням.

І пам’ятайте: все буде Україна і родина!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок