Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення триває!
31 August 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) нагадує українцям, чиє житло було пошкоджено внаслідок бойових дій, про можливість взяти участь у програмі єВідновлення та подвоїти кошти на відбудову своєї домівки.

Кожного місяця одному із клієнтів, отримувачу державної виплати на картку єВідновлення у ПУМБ, на власний дебетовий рахунок буде зараховано від банку таку ж суму грошової допомоги. Її максимальний розмір може сягати 200 тис. грн. 

Така підтримка зі сторони ПУМБ розрахована одразу для 12 українців, наразі вже двоє з них подвоїли свої виплати.

Для того, щоб взяти участь у соціальній ініціативі необхідно лише відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави. Вибір клієнта, якому банку подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюватиметься за допомогою сервісу www.random.org.

Кожен клієнт, який отримав допомогу єВідновлення від держави, щомісяця автоматично бере участь у цьому виборі, але отримати подвійну підтримку зможе лише один раз.

Соціальна програма від ПУМБ триватиме рік – з 01.06.2023 по 14.06.2024 включно, на всій території України, що не є окупованою та підконтрольна українській владі, а також за межами країни.

Що важливо, ПУМБ сплатить всі податки під час отримання фінансової допомоги від банку, тож повну суму підтримки можна буде спрямувати на відновлення свого помешкання та сімейного затишку.

Детальніше ознайомитися з ініціативою можна за посиланням.

І пам’ятайте: все буде Україна і родина!

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок