Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Суму онлайн-кредиту для ФОП у ПУМБ збільшено до 750 тис. грн.
27 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) покращив умови найпопулярнішої серед ФОП онлайн-позики «всеБІЗНЕС», збільшивши суму кредиту до 750 тис. грн. та термін користування до 3 років.

Позику вже отримали більше 1500 українських підприємців, представників мікро та малого сегменту, які сьогодні як ніколи зосереджені на розвитку власної справи.

Додаткове фінансування від банку успішно допомагає їм долати щоденні виклики у поточній бізнес-діяльності, розширювати асортимент товарів, купувати обладнання, відкривати нові напрямки.

Головна унікальність продукту у тому, що весь процес, від подачі заявки до підписання кредитного договору, відбувається виключно дистанційно. Це робить процес взаємодії з банком простим та швидким. Щоб отримати рішення щодо фінансування, підприємцю необхідно лише заповнити коротку анкету на веб-сайті ПУМБ.

Інформація щодо погодження кредиту надійде протягом одного робочого дня. Після чого залишиться тільки відкрити поточний рахунок для ФОП у ПУМБ, що також можна зробити віддалено, та підписати онлайн-договір. Кошти швидко відобразяться на рахунку і одразу стануть доступними для використання.

Що важливо – отримати онлайн-кредит "всеБІЗНЕС" у ПУМБ можуть не тільки підприємці зі стажем, а й навіть ті, які нещодавно започаткували власну справу.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок