Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Суму онлайн-кредиту для ФОП у ПУМБ збільшено до 750 тис. грн.
27 August 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) покращив умови найпопулярнішої серед ФОП онлайн-позики «всеБІЗНЕС», збільшивши суму кредиту до 750 тис. грн. та термін користування до 3 років.

Позику вже отримали більше 1500 українських підприємців, представників мікро та малого сегменту, які сьогодні як ніколи зосереджені на розвитку власної справи.

Додаткове фінансування від банку успішно допомагає їм долати щоденні виклики у поточній бізнес-діяльності, розширювати асортимент товарів, купувати обладнання, відкривати нові напрямки.

Головна унікальність продукту у тому, що весь процес, від подачі заявки до підписання кредитного договору, відбувається виключно дистанційно. Це робить процес взаємодії з банком простим та швидким. Щоб отримати рішення щодо фінансування, підприємцю необхідно лише заповнити коротку анкету на веб-сайті ПУМБ.

Інформація щодо погодження кредиту надійде протягом одного робочого дня. Після чого залишиться тільки відкрити поточний рахунок для ФОП у ПУМБ, що також можна зробити віддалено, та підписати онлайн-договір. Кошти швидко відобразяться на рахунку і одразу стануть доступними для використання.

Що важливо – отримати онлайн-кредит "всеБІЗНЕС" у ПУМБ можуть не тільки підприємці зі стажем, а й навіть ті, які нещодавно започаткували власну справу.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback