Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

День донора ПУМБ у військовому шпиталі: 55 донорів, понад 24 л крові, 165 врятованих життів
22 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Команда ПУМБ провела день донора в київському військовому шпиталі – здали кров для поранених. До медустанови щодня прибувають нові борти важкопоранених захисників, а влітку через період відпусток крові не вистачає.  

В рамках соціальної ініціативи банку «Ми однієї крові» 55 співробітників банку здали 24,7 л крові. Це допоможе відновитись 165 захисникам чи навіть врятувати їх життя. Супроводжували команду банку на всіх етапах донації волонтери «Агентів крові». Після донації наші колеги трохи потішили поранених потрібними речами і смаколиками, а також кровоспинними футболками з Lifesavingmerch

Андрій Гуляєв, начальник Управління організації мережі ПУМБ, постійний донор, вважає: «Традиції донорства в ПУМБ вже 8 років, бо цінніше за життя людини немає нічого. Якщо є можливість врятувати поранених, а для цього потрібно здати кров, ми повинні це робити. Ми донатимо на необхідні закупівлі для захисників, але кров не купиш за гроші. Відвідування центрів крові кілька раз на рік має стати частиною нашого життя, щоб наближувати перемогу». 

Іванна Коваль, волонтерка, менеджерка проектів ГО «Агенти крові», наголосила: «Для нас взаємодія з бізнесом, це не тільки фінансова підтримка проєктів, а й розвиток корпоративного донорства крові. Це формує у працівників культуру системного донорства, а компанія посилює свій статус соціально відповідальної. Український бізнес дуже лояльний та відкритий, тож ми завжди раді працювати з ним. Наші проєкти з ПУМБ - приклад плідної співпраці».

Долучайтеся до донацій! Кожен з нас може врятувати 3-х поранених. Загалом ініціатива «Ми однієї крові» вже об’єднала понад 1400 донорів. Донорам щиро дякуємо 25% знижкою на мерч, що рятує життя.

#МИОДНІЄЇКРОВІ

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок