Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

День донора ПУМБ у військовому шпиталі: 55 донорів, понад 24 л крові, 165 врятованих життів
22 August 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Команда ПУМБ провела день донора в київському військовому шпиталі – здали кров для поранених. До медустанови щодня прибувають нові борти важкопоранених захисників, а влітку через період відпусток крові не вистачає.  

В рамках соціальної ініціативи банку «Ми однієї крові» 55 співробітників банку здали 24,7 л крові. Це допоможе відновитись 165 захисникам чи навіть врятувати їх життя. Супроводжували команду банку на всіх етапах донації волонтери «Агентів крові». Після донації наші колеги трохи потішили поранених потрібними речами і смаколиками, а також кровоспинними футболками з Lifesavingmerch

Андрій Гуляєв, начальник Управління організації мережі ПУМБ, постійний донор, вважає: «Традиції донорства в ПУМБ вже 8 років, бо цінніше за життя людини немає нічого. Якщо є можливість врятувати поранених, а для цього потрібно здати кров, ми повинні це робити. Ми донатимо на необхідні закупівлі для захисників, але кров не купиш за гроші. Відвідування центрів крові кілька раз на рік має стати частиною нашого життя, щоб наближувати перемогу». 

Іванна Коваль, волонтерка, менеджерка проектів ГО «Агенти крові», наголосила: «Для нас взаємодія з бізнесом, це не тільки фінансова підтримка проєктів, а й розвиток корпоративного донорства крові. Це формує у працівників культуру системного донорства, а компанія посилює свій статус соціально відповідальної. Український бізнес дуже лояльний та відкритий, тож ми завжди раді працювати з ним. Наші проєкти з ПУМБ - приклад плідної співпраці».

Долучайтеся до донацій! Кожен з нас може врятувати 3-х поранених. Загалом ініціатива «Ми однієї крові» вже об’єднала понад 1400 донорів. Донорам щиро дякуємо 25% знижкою на мерч, що рятує життя.

#МИОДНІЄЇКРОВІ

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback