Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ скерував 7 мільйонів грн на порятунок постраждалих Херсонщини
17 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Руйнування дамби Каховської ГЕС – найбільший злочин екоциду на українській землі та черговий теракт проти всієї цивілізації. ПУМБ з Україною вже понад 30 років у найскладніші часи, тому одразу виділив 7 мільйонів гривень на допомогу Херсонщині. Наші партнери у наданні допомоги постраждалим – громадські організації та фонди «Госпітальєри», UAnimals, «Захист - об'єднання волонтерів», «Одеса та одесити».

Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ, прокоментував: «Ми завжди у вирі подій, якими живе наша країна, українці і бізнес. Тому оперативно відреагували на екологічну катастрофу і виділили кошти на допомогу постраждалим: 5 мільйонів на порятунок людей і 2 мільйони на тварин. Крім гуманітарної підтримки регіону, ми підставили плече нашим бізнес-клієнтам, які працюють на території Херсонщини – скасували для них плату за щомісячне обслуговування по серпень, для користувачів еквайрингових послуг відмінили щомісячну комісію за користування POS-терміналами на три місяці. Разом ми все здолаємо».

Що вже зроблено спільно з партнерами на 7 000 000 грн, скерованих на гуманітарну підтримку:

  • Передали 10 насосних станцій Vitals aqua AVQ 220-1g для відкачки води військовій частині А7382 (партнер Фонд БФ «Одеса та одесити»).
  • Передали бус для вантажів Peugeot Boxer FG L3H2 2.2HDi зі збільшеною вантажопідйомністю з 1,5 до 4 тон для доставки необхідного обладнання у важкодоступні місця Регіональному управлінню Сил територіальної оборони «Південь» (партнер Фонд БФ «Одеса та одесити»).
  • Передали Mitsubishi Outlander з причепним пристроєм для буксирування життєво важливих вантажів 3-му спеціальному центру швидкого реагування ДСНС України (партнер Фонд БФ «Одеса та одесити»).
  • Надали допомогу евакуйованим з Херсонщини та херсонцям, які не лишили домівки, – волонтери роздали 250 продуктових наборів, 290 молочних сумішей та 160 баночок дитячого пюре, 100 наборів засобів гігієни та 100 комплектів для сну (ковдра, подушка та постільна білизна) в херсонських пунктах незламності, а також після евакуації до Хмельницької області — на вокзалі й у колективних центрах (партнер ГО «Захист - об'єднання волонтерів»).
  • Переказали понад 1,2 млн грн на будівництво двоповерхової будівлі притулку для котів «Кицькин дім» в Запоріжжі. Наразі в притулку живе близько 600 котів, серед них врятовані з Херсонщини, Маріуполя, Бердянська, інших окупованих місць та лінії фронту (партнер зоозахисна організація UAnimals).
  • Підтримали фінансово на понад 2 мільйони грн необхідні закупи для виїздів екіпажів «Госпітальєрів» на Херсонщину та Миколаївщину (в Херсон, у Новотимофіївку, Дар'ївку, Микільське, Токарівку) для надання гуманітарної допомоги людям і тваринам. На перераховані кошти придбані: засоби пересування до затоплених ділянок та на інший бік Дніпра - човен і причеп для його перевезення, щоб надати допомогу людям, які знаходяться в скруті і до яких не часто доїжджають інші гуманітарні місії; дизельну мотопомпу для відкачування води з затоплених приміщень; 3 апарати високого тиску для очистки приміщень, що постраждали від затоплення; 8 осушувачів для просушування постраждалих житлових приміщень; понад 400 штук інструментарію та засобів для прибирання; понад 100 упаковок засобів антигрибкових і проти комарів. Через екологічну катастрофу тисячі тварин стали безхатніми, вони потребують їжі та евакуації, а також безконтрольно контактують з переносниками хвороб. Тому для них закуплені і надаються корм і ліки: 800 кг сухого і 500 упаковок вологого корму; 890 упаковок засобів очистки від бліх, кліщів, гельмінтів; 230 упаковок експрестестів для виявлення небезпечних інфекційних хвороб, таких як вірус чуми та панлейкопенії (партнер ГО «Госпітальєри»).

Завдяки фінансовій підтримці ПУМБ допомогу вже отримали близько 400 тварин і 5000 людей. Закуплене обладнання продовжує використовуватись на постраждалих від екологічної катастрофи територіях.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок