Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Чистий прибуток ПУМБ за I півріччя 2023 року склав 3,68 млрд грн.
03 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ продовжує утримувати лідерські позиції за ключовими показниками у банківському секторі та відповідати усім нормативам НБУ. Так, за перше півріччя 2023 року банк заробив 3,68 млрд грн чистого прибутку та увійшов до ТОП-3 банків України за цим показником.

Операційний дохід банку за 6 місяців 2023  року склав 7,45 млрд гривень проти 2,95 млрд гривень за аналогічний період у 2022 році, тобто показник приросту склав 152,3%.  Чистий процентний дохід за цей період досяг 5,4 млрд грн. Чистий комісійний дохід склав 1,07 млрд грн, показавши зростання на 22,2%  в порівнянні з аналогічним періодом 2022 року.

Власний капітал банку на сьогодні складає 15,7 млрд грн, збільшившись на 34.4% за звітний період. Активи ПУМБ також продовжують демонструвати ріст та складають 125,7 млрд гривень. Ліквідність і достатність капіталу ПУМБ наразі є значно вищими за нормативи Нацбанку: коефіцієнт покриття ліквідності в іноземній валюті вище нормативів у 5,4 рази, у всіх валютах у 2,4 рази, коефіцієнт стабільного фінансування перевищує нормативи у 1,8 рази. 

При цьому ми також  бачимо зростання довіри клієнтів до банку. Якщо станом на 01.01.2023 року клієнти довірили банку 90.3 млрд грн, то зараз цей показник складає 104.8 млрд грн. При цьому із них коштів фізичних осіб - 42.1 млрд грн (38.1 млрд грн у 2022 році) та 62.7 млрд грн юридичних осіб (52.2 млрд грн у 2022 році).

Також, за підсумками перших 5 місяців 2023 року, ПУМБ очолив рейтинг українських банків за приростом кредитного портфеля корпоративного бізнесу та друге місце за приростом строкових депозитів фізичних осіб у гривні. До того ж банк посідає перше місце серед банків з приватним українським капіталом за обсягом кредитного портфелю, досягнувши позначки у 44.7 млрд грн станом на 01.07.23 року.  

«Ми бачимо стрімке зростання попиту на послуги банку як фізичних, так і корпоративних клієнтів. Ми вдячні клієнтам за їх довіру – бо це є головна оцінка нашої роботи у цей непростий час.  Та ми не зупиняємось і продовжимо працювати далі. Наші показники ще раз підтверджують, що ми обрали вірну бізнес-модель, яка вкотре продемонструвала свою стресостійкість, а наша стратегія є ефективною. Більше того, незважаючи на війну ми не зупинили наші інвестиції  у диджитальні проєкти та зробили наші продукти і сервіси ще більш зручними та доступними. Адже дистанційні сервіси надають клієнту змогу керувати своїм поточним рахунком, перебуваючи у будь-якій точці України або за кордоном, а у період війни це є критично важливим», - прокоментував Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Також ПУМБ за перше півріччя 2023 року перерахував до держбюджету 997,8 мільйонів гривень податків та продовжує активно допомагати ЗСУ та країні, та співробітникам – на ці потреби у першому півріччі скеровано понад 64 мільйона гривень і банк не планує на цьому зупинятись.

Фінансова звітність доступна за посиланням.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок