Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Чистий прибуток ПУМБ за I півріччя 2023 року склав 3,68 млрд грн.
03 August 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ продовжує утримувати лідерські позиції за ключовими показниками у банківському секторі та відповідати усім нормативам НБУ. Так, за перше півріччя 2023 року банк заробив 3,68 млрд грн чистого прибутку та увійшов до ТОП-3 банків України за цим показником.

Операційний дохід банку за 6 місяців 2023  року склав 7,45 млрд гривень проти 2,95 млрд гривень за аналогічний період у 2022 році, тобто показник приросту склав 152,3%.  Чистий процентний дохід за цей період досяг 5,4 млрд грн. Чистий комісійний дохід склав 1,07 млрд грн, показавши зростання на 22,2%  в порівнянні з аналогічним періодом 2022 року.

Власний капітал банку на сьогодні складає 15,7 млрд грн, збільшившись на 34.4% за звітний період. Активи ПУМБ також продовжують демонструвати ріст та складають 125,7 млрд гривень. Ліквідність і достатність капіталу ПУМБ наразі є значно вищими за нормативи Нацбанку: коефіцієнт покриття ліквідності в іноземній валюті вище нормативів у 5,4 рази, у всіх валютах у 2,4 рази, коефіцієнт стабільного фінансування перевищує нормативи у 1,8 рази. 

При цьому ми також  бачимо зростання довіри клієнтів до банку. Якщо станом на 01.01.2023 року клієнти довірили банку 90.3 млрд грн, то зараз цей показник складає 104.8 млрд грн. При цьому із них коштів фізичних осіб - 42.1 млрд грн (38.1 млрд грн у 2022 році) та 62.7 млрд грн юридичних осіб (52.2 млрд грн у 2022 році).

Також, за підсумками перших 5 місяців 2023 року, ПУМБ очолив рейтинг українських банків за приростом кредитного портфеля корпоративного бізнесу та друге місце за приростом строкових депозитів фізичних осіб у гривні. До того ж банк посідає перше місце серед банків з приватним українським капіталом за обсягом кредитного портфелю, досягнувши позначки у 44.7 млрд грн станом на 01.07.23 року.  

«Ми бачимо стрімке зростання попиту на послуги банку як фізичних, так і корпоративних клієнтів. Ми вдячні клієнтам за їх довіру – бо це є головна оцінка нашої роботи у цей непростий час.  Та ми не зупиняємось і продовжимо працювати далі. Наші показники ще раз підтверджують, що ми обрали вірну бізнес-модель, яка вкотре продемонструвала свою стресостійкість, а наша стратегія є ефективною. Більше того, незважаючи на війну ми не зупинили наші інвестиції  у диджитальні проєкти та зробили наші продукти і сервіси ще більш зручними та доступними. Адже дистанційні сервіси надають клієнту змогу керувати своїм поточним рахунком, перебуваючи у будь-якій точці України або за кордоном, а у період війни це є критично важливим», - прокоментував Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Також ПУМБ за перше півріччя 2023 року перерахував до держбюджету 997,8 мільйонів гривень податків та продовжує активно допомагати ЗСУ та країні, та співробітникам – на ці потреби у першому півріччі скеровано понад 64 мільйона гривень і банк не планує на цьому зупинятись.

Фінансова звітність доступна за посиланням.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback