Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«БезуМОВНА підтримка» ПУМБ: банк мотивує переходити на українську
25 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ реалізує програму «БезуМОВНА підтримка» для українців,  яким потрібна допомога в переході на українську мову і хто хоче удосконалити володіння солов'їною. Програма стартувала 22 червня і на сьогодні вже зібрала понад 20 тисяч учасників.

Програма «БезуМОВНА підтримка» складається із однойменного чат-бота та подкасту «Безумовно, українською!». Вона фокусується на підтримці та мотивації учасників, а не на їхньому оцінюванні, та має різні модулі, які охоплюють читання, письмо та говоріння. У ПУМБ переконані: перейти на українську нескладно, якщо мати підтримку.

Ось перші відгуки учасників програми «БезуМОВНА підтримка»:

  • «Проєкт наразі дуже актуальний. Оскільки ми патріоти своєї країни, він мене надихнув залучити всіх своїх знайомих до участі. Мотивує більше вивчати та поглибитись у вивчення нашої солов’їної мови, прийняти її до щоденного використання та зовсім не спілкуватися мовою окупантів. На жаль, раніше ми не дуже зважали на нашу мову та розмовляли як виходить...», — Олена, Харківське відділення банку.
  • «Мій двоюрідний брат зараз на передовій, Бахмутський напрямок. Я доправив йому посилання на чат-бот, бо знаю, що йому це теж потрібно. Пояснив, що це поліпшить його знання і побратимів і десь знизить напругу у вільний від війни час. Мені дали позивний... Соловейко. Перемоги нам на всіх фронтах!», — Назарій, Новояворівське відділення банку.

Щоб приєднатися до програми, зареєструйтеся в чат-боті: https://t.me/bezumovnapidtrymka_bot 

До 30 липня кожен користувач чат-бота «БезуМОВНА підтримка» заробляє бали за виконання завдань та зможе обмінювати їх на подарунки. Серед них: 100 рюкзаків із шевроном; 200 сумок-шоперів з малюнком, 30 бомберів, 400 значків, 300 електронних подарункових сертифікатів книжкового магазину YAKABOO та 1000 сертифікатів на покупки зі знижкою 50 % на товари сайту https://lifesavingmerch.com.ua  й інші подарунки.

Також у межах програми «БезуМОВНА підтримка» ПУМБ записує серію інтерв'ю з відомими українцями, які перейшли на українську мову. Це спецпроєкт «Безумовно, українською!», де за ведучого — блогер, один з авторів шоу «Алло, русня?» Антон Мурафа, а першим гостем став популярний український стендап-комік, актор народного театру абсурду «Воробушек» та волонтер Василь Байдак.

«Найкращий захист мови — в повному переході на солов'їну у спілкуванні, за що мільйони українців неодмінно завдячуватимуть вам», — переконаний перший учасник спецпроєкту «Безумовно, українською!» Василь Байдак.

Перший випуск з Василем Байдаком можна подивитися за посиланням: https://youtu.be/fvSvQe_RBpI

Спілкуймося солов’їною мовою разом!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок